Mercedes-Benz B 180 2012

Në Shitje

No: 1548091723

€ 14,600.00

Ferizaj, Kosovo

230000 km

No: 1548091723

Mercedes-Benz B 180 2012

Në shitje
€ 14,600.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

230000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.796

Karburanti

Diesel

Konsumi për 100km

5

Data4/7/2023
BrandMercedes-Benz
SerialB 180
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km230000
Motorri (cc)1.796
NgjyraHiri
Konsumi për 100km5
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Cruise Control, Timon Lëkure, Start/Stop, Distancer, Timon Elektrik, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse), Dritat (Xenon)

 • Multimedia

  AUX, USB/AUX, Navigacion, Radio - Cd Player, Radio - MP3 Player, GPS, Telefon, Bluetooth

* Mercedes Benz *

B class

* B 180 CDI

* Blue EFFICIENCY

* 110 PS

* Viti 2012

* +383 44 252 910

* 048 575 555 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,600.00