Mercedes-Benz B 180 2014

Në Shitje

No: 8915100394

€ 12,800.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8915100394

Mercedes-Benz B 180 2014

Në shitje
€ 12,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Data2/26/2024
BrandMercedes-Benz
SerialB 180
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

MERCEDES BENZ/B-CLASS

B 180 CDI EXECUTIVE

Viti 2014 (VETEM ME DOGANE)

AUTOMATIK

Auto Sallon Mero -044 868 868 / 049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë

Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,800.00