Mercedes-Benz C 220 2013

Në Shitje

No: 0307575362

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 0307575362

Mercedes-Benz C 220 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

22000

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/17/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)22000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes
Shkëmbimi

SHITET MERCEDES BENZ C- CLASS 2.2 DIESEL- AUTOMATIM 2013. SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR PER ME SHUMË SHIQO FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00