Mercedes-Benz C 220 2015

Në Shitje

No: 3198806357

€ 23,900.00

Obiliq, Kosovo

204363 km

No: 3198806357

Mercedes-Benz C 220 2015

Në shitje
€ 23,900.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

204363

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data5/8/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km204363
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2200.00
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure, Ulëse Pëlhure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Panoram, Panoram e plotë, Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Felga Alumini, Kukë Terheqëse

MERCEDES C 220 CDI AMG

VITI 2015

PONORAM I DOGANUAR AUTOMATIK

044 100 188

049 956 666

https://www.facebook.com/Autosalloni.erdi/

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,900.00