Mercedes-Benz C 220 2015

Në Shitje

No: 5681511078

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 5681511078

Mercedes-Benz C 220 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/27/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

#Mercedes #C220 #bluetech

2.2 Diesel

Automatic

Nr. tel +38349999991

V.Prodhimit 2015

I Doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00