Mercedes-Benz C 220 2016

Në Shitje

No: 3886987321

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

160000 km

No: 3886987321

Mercedes-Benz C 220 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Data4/14/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Motorri (cc)2.2
NgjyraZezë

MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE

KM 160.000

V.PRODHIMIT 11/2016 VETËM ME DOGAN Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00