Mercedes-Benz C 220 2018

Në Shitje

No: 7261064046

€ 34,900.00

Prishtinë, Kosovo

180000 km

No: 7261064046

Mercedes-Benz C 220 2018

Në shitje
€ 34,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Data3/1/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)2.2
NgjyraBardhë

MERCEDES BENZ C220d

AMG LINE

FACELIFT

VITI: 2018

KM 180.000 

194PS 

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 34,900.00