Mercedes-Benz C 220 2018

Në Shitje

No: 7546053097

€ 33,800.00

Ferizaj, Kosovo

144000 km

No: 7546053097

Mercedes-Benz C 220 2018

Në shitje
€ 33,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

144000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

194

Data5/16/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km144000
Fuqia (ps)194
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Mercedes C220d, 2.0, Diesel,

Automatik, 10.2018, AMG LINE

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 33,800.00