Mercedes-Benz C 220 2019

Në Shitje

No: 5951163140

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5951163140

Mercedes-Benz C 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/10/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

MERCEDES BENZ C220D AMG

Viti 2019 AUT. 125KW

FULL OPTIONS

TEL.045 495 555

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00