Mercedes-Benz C 220 2019

Në Shitje

No: 9360500636

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

145000 km

No: 9360500636

Mercedes-Benz C 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

145000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

195

Data5/27/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km145000
Fuqia (ps)195
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Mercedes Benz C 220 Cdi

MODELI AMG

VITI 2019

KM 145,000

FACELIFT

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00