Mercedes-Benz C 220 2020

Në Shitje

No: 0081412685

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0081412685

Mercedes-Benz C 220 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

194

Data5/24/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 220
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)194
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

MERCEDES BENZ C 220D

4MATIC

AMG LINE

BLACK EDITION

VITI: 2020 

9G-TRONIC 

194PS

+383 44 799 795 +383 49 115 062

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00