Mercedes-Benz C 250 2011

Në Shitje

No: 0954459290

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

268000 km

No: 0954459290

Mercedes-Benz C 250 2011

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

268000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 250
Viti2011
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km268000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz C250

AMG LINE

4 Matic

Viti 2011

268000 km

I Doganuar

 

044 453 645

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00