Mercedes-Benz C 250 2013

Në Shitje

No: 7270095730

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7270095730

Mercedes-Benz C 250 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data1/29/2023
BrandMercedes-Benz
SerialC 250
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

#MercedesBenz C-250d 4MATIC AMG-VITI 2013-Prishtinë-Çagllavicë

#autosallonrubini

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00