Mercedes-Benz C 300 2021

Në Shitje

No: 3666835875

€ 59,900.00

Prishtinë, Kosovo

60000 km

No: 3666835875

Mercedes-Benz C 300 2021

Në shitje
€ 59,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

60000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Data2/15/2024
BrandMercedes-Benz
SerialC 300
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km60000
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

MERCEDES BENZ C300

2021

AMG LINE

DIESEL /HYBRID

AUTOMATIK

60.000km

Auto Sallon Mero 044 868 868 / 049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë  Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 59,900.00