Mercedes-Benz CLK 220 2014

Në Shitje

No: 5135515289

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

260000 km

No: 5135515289

Mercedes-Benz CLK 220 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

260000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandMercedes-Benz
SerialCLK 220
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km260000
Motorri (cc)2200
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Cruise Control, Rregullim i timonit, Timon Lëkure

 • Aksesorë

  Panoram e plotë, Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse, Felga Alumini, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Dritat (LED)

 • Multimedia

  Bluetooth, AUX, Navigacion, Telefon, DVD Player, USB/AUX, Audio Sistem

Mercedes GLK 220CDI 4Matic AMG Package

Nr.tel 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00