Mercedes-Benz CLS 63 AMG 2015

Në Shitje

No: 0882127311

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

89000 km

No: 0882127311

Mercedes-Benz CLS 63 AMG 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

89000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

600

Data5/21/2024
BrandMercedes-Benz
SerialCLS 63 AMG
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km89000
Fuqia (ps)600
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

Mercedes CLS 63 S AMG

4Matic Speedshift Limited Black Performance Sport Carbon

600hp

Viti 2015

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00