Mercedes-Benz E 220 2019

Në Shitje

No: 4194126558

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 4194126558

Mercedes-Benz E 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2200.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/20/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2200.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Start/Stop, Rregullim i timonit, Cruise Control, Timon me Ngrohje, Timon Lëkure, Distancer, Timon Elektrik

  • Aksesorë

    Panoram, Xham i Perparem / Panoram, Panoram e plotë, Felga Alumini, Dritare Elektrike, Derë Elektrike

MERCEDES E220 AMG LINE PLUS 9G VITI 2019

DESINGO PANO KAMERA 360 MULTILEAD FULL

049-797-767

044-360-932

+38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00