Mercedes-Benz E 220 2019

Në Shitje

No: 4374185346

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4374185346

Mercedes-Benz E 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandMercedes-Benz
SerialE 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes Benz E-220 AMG Packet 4-Matic

Viti:2019

I Doganuar Nga Zvicra

Tel:+383 49 73 99 99 +383 44 757 992

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00