Mercedes-Benz E 300 2021

Në Shitje

No: 8319694134

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

136000 km

No: 8319694134

Mercedes-Benz E 300 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

136000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

306

Data5/29/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 300
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km136000
Fuqia (ps)306
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

MERCEDES E300DE 2021 306PS •3X AMG LINE•

Camera 360 & Park. Assist

DIESEL - HYBRID (EQ POWER 306HP)

MULTI BEAM LED & Intelligent Light System

Lane Assist , Distronic Plus , Blind Mirror Assist

AUTOMATIK •9G TRONIC•

KM : 136.000

225KW / 306PS

2X PANORAMA

DIESEL

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00