Mercedes-Benz E 350 2016

Në Shitje

No: 0677142543

€ 34,900.00

Prizren, Kosovo

210000 km

No: 0677142543

Mercedes-Benz E 350 2016

Në shitje
€ 34,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

210000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

258

Data4/5/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 350
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km210000
Fuqia (ps)258
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Mercedes-Benz E350 CDI AMG-LINE

Panorame Multibeam

Automatik 9G-Tronic

+383 49 600 504 

Shitje edhe me Kredi deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 34,900.00