Mercedes-Benz E 400 2018

Në Shitje

No: 0105067182

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 0105067182

Mercedes-Benz E 400 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Benzinë

Data3/6/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 400
Viti2018
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km160000
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Mercedes Benz E 400 Cdi

4 Matic

Modeli AMG

340 PS

VITI 2018

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00