Mercedes-Benz E 43 AMG 2017

Në Shitje

No: 4500178927

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4500178927

Mercedes-Benz E 43 AMG 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

500

Data5/21/2024
BrandMercedes-Benz
SerialE 43 AMG
Viti2017
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)500
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Mercedes-Benz E 43 AMG

4Matic

Premium+Sport

Designoi Mat-Pano 500Hp

Viti 2017

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00