Mercedes-Benz GL 350 2016

Në Shitje

No: 8097095897

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

119000 km

No: 8097095897

Mercedes-Benz GL 350 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

119000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGL 350
Viti2016
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km119000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

Mercedes GLE 350B

Benzin

4 matic

Amg line

Km 119000

Viti 2016

I doganuar

 

045777027 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00