Mercedes-Benz GLC 220 2016

Në Shitje

No: 9642887064

€ 27,500.00

Prizren, Kosovo

No: 9642887064

Mercedes-Benz GLC 220 2016

Në shitje
€ 27,500.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

177

Data4/5/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 220
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Fuqia (ps)177
Motorri (cc)2.2
NgjyraHiri

MERCEDES BENZ GLC 220CDI

AUTOMATIK 9G-TRONIC AVANTGARDE

184.000KM

4MATIC

VITI 2016

+383 49 600 504

Shitje edhe me Kredi  Deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,500.00