Mercedes-Benz GLC 220 2019

Në Shitje

No: 0013667916

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

164000 km

No: 0013667916

Mercedes-Benz GLC 220 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

164000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/3/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 220
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km164000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

Mercedes GLC 220d 9G

194 PS

4 matic

Viti 2019

Km 164000

Me dogan 

Mundësi ndërrimi me veturë 

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në:

045 777 027

044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00