Mercedes-Benz GLC 250 2017

Në Shitje

No: 3721784294

€ 30,000.00

Prishtinë, Kosovo

174000 km

No: 3721784294

Mercedes-Benz GLC 250 2017

Në shitje
€ 30,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

174000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2143.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

204

Data5/8/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km174000
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)2143.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Timon Elektrik, Start/Stop, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Kukë Terheqëse, Dritare Elektrike

 VITI: 2017.

KM 174.000 Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë 

048-660-691

049-340-444 Ju mirëpresim 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 30,000.00