Mercedes-Benz GLC 250 2017

Në Shitje

No: 9540663528

€ 27,550.00

Prizren, Kosovo

0 km

No: 9540663528

Mercedes-Benz GLC 250 2017

Në shitje
€ 27,550.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Data3/13/2024
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.2
NgjyraZezë

Çmimi 27.550€

Mercede GLC 250D 4Matic

VITI:2017

KW:150

Tel:+383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,550.00