Mercedes-Benz GLC 250 2019

Në Shitje

No: 1198922834

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 1198922834

Mercedes-Benz GLC 250 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandMercedes-Benz
SerialGLC 250
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.00
NgjyraZezë

Është shitur,

MERCEDES-BENZ GLC 250D 4MATIC AMG LINE

Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00