Mercedes-Benz ML 350 2013

Në Shitje

No: 3563857593

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3563857593

Mercedes-Benz ML 350 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

350

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data1/29/2023
BrandMercedes-Benz
SerialML 350
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)350
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes

#MercedesBenz ML-350 4MATIC-AMG-DESIGNO

-Viti 2013

-Prishtinë-Çagllavicë

 

#autosallonrubini

Nr tel +383 44 400 005 +383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00