Mercedes-Benz S 400 2022

Në Shitje

No: 9227503788

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

70000 km

No: 9227503788

Mercedes-Benz S 400 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

70000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2925.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

330

Data5/3/2024
BrandMercedes-Benz
SerialS 400
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km70000
Fuqia (ps)330
Motorri (cc)2925.00
NgjyraZezë
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse, Ulëse Lëkure, Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Timon Elektrik, Gjashtë-Shpejtësi, Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Timon Druri, Distancer, Cruise Control, Timon me Ngrohje

 • Aksesorë

  Xham i Perparem / Panoram, Panoram e plotë, Kapak Smart Deck, Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse, Panoram, Derë Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Halogen), Drita (Senzor nate), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve, Fara (përshtatëse)

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, Telefon, Radio - MP3 Player, GPS, DVD Player, 6+ Speaker, USB/AUX, Audio Sistem, Bluetooth, Navigacion, TV%26Navigation, Entertainment Package, AUX

MERCEDES S400 CDI

4MATIC

VITI 2022

LONG I DOGANUAR NGA ZVICRRA

https://www.facebook.com/Autosalloni.erdi/

044 100 188

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00