Mercedes-Benz Sprinter

Në Shitje

No: 7244691147

€ 41,999.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7244691147

Mercedes-Benz Sprinter

Në shitje
€ 41,999.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandMercedes-Benz
SerialSprinter
Vititer
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.2
NgjyraVerdhë

Mercedes Benz Sprinter 314 Cdi

I DOGANUAR

I PA PËRDORUR

00 KM

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 41,999.00