Mercedes-Benz X 250 2017

Në Shitje

No: 4081801755

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

26000 km

No: 4081801755

Mercedes-Benz X 250 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

26000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandMercedes-Benz
SerialX 250
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km26000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes-Benz X Class 250CDI 4Matic

Km:26.000

Viti 2017

Nr. tel 049994999

Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00