Nissan Micra 2013

Në Shitje

No: 8679725245

€ 6,900.00

Gjilanë, Kosovo

188009 km

No: 8679725245

Nissan Micra 2013

Në shitje
€ 6,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

188009

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Benzinë

Rear

4x2

Data3/23/2023
BrandNissan
SerialMicra
Viti2013
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km188009
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Nissna Micra i ardhur nga Zvicra me livra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,900.00