Nissan Qashqai 2019

Në Shitje

No: 3909981432

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 3909981432

Nissan Qashqai 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data5/24/2024
BrandNissan
SerialQashqai
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1.5
NgjyraHiri

Nissan Qashqai 1.5D DCT

Business Edition

Viti 2019

115hp 

Me dogan

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00