Opel Astra 2013

Në Shitje

No: 5217005916

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

166000 km

No: 5217005916

Opel Astra 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

166000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandOpel
SerialAstra
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km166000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Opel Astra J 1.7 CDTI,131ps

Viti:2013

Km:166.000 garantuara me liber servisi

I doganuar

Tel:+383 49 73 99 99 +383 44 757 992

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00