Opel Astra 2016

Në Shitje

No: 6958160411

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

140000 km

No: 6958160411

Opel Astra 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandOpel
SerialAstra
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

OPEL ASTRA K

Viti 2016

1.6CDTI 81KW MAN.140K KM

TEL. 045 495 555

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00