Opel Astra 2018

Në Shitje

No: 5550251885

€ 17,500.00

Ferizaj, Kosovo

100000 km

No: 5550251885

Opel Astra 2018

Në shitje
€ 17,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

100000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data5/16/2024
BrandOpel
SerialAstra
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km100000
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Opel Astra K,

1.6, Diesel, Automatik, 09.2018

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,500.00