Opel Corsa 2012

Në Shitje

No: 0533011203

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

196000 km

No: 0533011203

Opel Corsa 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

196000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km196000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti:2012

Km:196.000 me liber servisit

I doganuar

Nr Tel:049739999

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00