Opel Corsa 2012

Në Shitje

No: 4237046031

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

235000 km

No: 4237046031

Opel Corsa 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

235000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1300

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km235000
Motorri (cc)1300
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Opel Corsa Viti 2012 1.3 CDTI I Sapo Doganuar Km : 235.000 ?? +383 49 281 281 Ferizaj ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00