Opel Corsa 2012

Në Shitje

No: 5900287340

€ 5,200.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

246000 km

No: 5900287340

Opel Corsa 2012

Në shitje
€ 5,200.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

246000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km246000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

* OPEL CORSA D 1.3 CDTI " Ecoflex *

Viti 03.2012

* Qmimi : 5200€

* Km 246.000

* Dogan Homologim 

*045 112 118 ose 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 5,200.00