Opel Corsa 2015

Në Shitje

No: 9333653048

€ 8,500.00

Prishtinë, Kosovo

212000 km

No: 9333653048

Opel Corsa 2015

Në shitje
€ 8,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

212000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandOpel
SerialCorsa
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km212000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

Opel Corsa 1.3 CDTI,

E Doganuar.

I Importuar nga Gjermania.

* Opel Corsa 1.3 CDTI

* Viti i prodhimit 2015

* Nxemje ne Karrika

* Nxemje ne Vallon

* Timonin CITY ( Gjat vozitjes ne qytet kthimi i timonit ne menyr me te leht)

* Karrika Recaro

* Pulla ne Vallon

* Alu Felga

* Hallogenka

* Tempomat

* KLIMA

* RADIO CD

* Airbag

* ABS

* ESP

* Mbyllje qendrore

* Dritare Elektrike

* Ulëset e para standarde

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm

* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë

* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë

* Mbyllje qendrore me teledirigjim

* Dritë për mjegull mbrapa

* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë

* Timon servo progresiv elektro-mekanik

* Xhamat para elektrik

* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje

* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit

* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit

Autosalloni YLBERI

Nr tel 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,500.00