Opel Grandland X 2019

Në Shitje

No: 0271826046

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

169000 km

No: 0271826046

Opel Grandland X 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

169000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data5/29/2024
BrandOpel
SerialGrandland X
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km169000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

OPEL GRANDLAND X 1.5D

•INNOVATION•

96KW / 130PS

NGJYRA : E BARDHË PERLE

VITI 11/2019

DISTRONIC PLUS & ASSIST SYSTEMS

DIESEL - AUTOMATIK

KM : 169.000

VETEM ME DOGANE TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00