Opel Grandland X 2019

Në Shitje

No: 8138028748

€ 17,900.00

Prizren, Kosovo

176000 km

No: 8138028748

Opel Grandland X 2019

Në shitje
€ 17,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

176000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data4/5/2024
BrandOpel
SerialGrandland X
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km176000
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

OPEL GRANDLAND X 1.6CDTI

TURBO X AUTOMATIK

BUSINESS EDITION

VITI 2019

+383 49 600 504

AUTOBELLAQA PRIZREN 

Shitje edhe me Kredi Deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,900.00