Opel Insignia 2014

Në Shitje

No: 1482489780

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

195066 km

No: 1482489780

Opel Insignia 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

195066

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/27/2024
BrandOpel
SerialInsignia
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km195066
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraZezë

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI ST-LINE - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % - 195066

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane :

• Ccm: 2.0CDTI - 163 PS / 120 KW Viti 20.06.2014

• Modeli 2015

 • Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Asistime gjatë vozitjes Rear Traffic Alert,Blind Spot Monitor,Lane Front Assist,Speed Limiter,etj

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; - ECO - NORMAL - SPORT - INDIVIDUAL

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Timon multifunksional, me airosje & me ngrohje

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis Tempomat

• Sistem të kyqjes me telefon Bluetooth

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00