Opel Insignia 2017

Në Shitje

No: 4528822845

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

223000 km

No: 4528822845

Opel Insignia 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

223000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandOpel
SerialInsignia
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km223000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shume te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.

Ekstra-automatik,klimatronik,navigacion,kamera,komanda timon,distronik,senzora parkingu,i njeh vijat e autostrades,lleda par e mbas,fellne,dy qelsa etj.

Vetura eshte e prodhuar me 26.11.2017 dhe i ka 221,000km te garantuara.

Per me shume info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00