Opel Insignia 2018

Në Shitje

No: 7433737414

€ 14,500.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 7433737414

Opel Insignia 2018

Në shitje
€ 14,500.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

136

Data5/27/2024
BrandOpel
SerialInsignia
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)136
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Opel insignia 1.6D

Automatik

Viti 2018

Me dogan

Cmimi 14500

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,500.00