Opel Mokka 2013

Në Shitje

No: 3608167835

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

226361 km

No: 3608167835

Opel Mokka 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

226361

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1700.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandOpel
SerialMokka
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km226361
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1700.00
NgjyraHiri

OPEL MOKKA 1.7CDTI 4x4 - I Sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 226361

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

• Ccm: 1.7CDTI - 131 PS / 96 KW

•  Viti 28.03.2014

• Modeli 2015

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Senzora parkingu para dhe pas funksinale

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje dhe me buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00