Opel Mokka 2014

Në Shitje

No: 4756268061

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

268828 km

No: 4756268061

Opel Mokka 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

268828

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1700.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

131

Data3/29/2024
BrandOpel
SerialMokka
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km268828
Fuqia (ps)131
Motorri (cc)1700.0
NgjyraKaltërt

OPEL MOKKA 1.7CDTI - I sapo Doganuar 

Vetura është e sapo ardhur nga “Zvicra “

Ju Garantojme për Kilometra 100 % • 268828

• Mund t’i verifikoni në serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 1.7CDTI - 131 PS / 96 KW

Viti 27.05.2014 ~ Modeli 2015

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Xhama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Xhamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp; Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00