Opel Zafira 2012

Në Shitje

No: 7285327583

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

242000 km

No: 7285327583

Opel Zafira 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

242000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandOpel
SerialZafira
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km242000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

OPEL Zafira C 1.6 XHT Automatik 2012 7 Ulse Km : 242.000 Prejardhja Zvicerr???? ??+383 49 281 281 ??Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00