Opel Zafira Tourer 2012

Në Shitje

No: 2898676583

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

340000 km

No: 2898676583

Opel Zafira Tourer 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

340000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/24/2023
BrandOpel
SerialZafira Tourer
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km340000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Shtatë-Shpejtësi, Gjashtë-Shpejtësi, Start/Stop, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Cruise Control, Distancer

 • Aksesorë

  Kukë Terheqëse, Kapak Smart Deck, Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (LED), Dritat (Bi Xenon), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse), Dritat (Mjegulle)

 • Multimedia

  Telefon, Bluetooth, GPS, USB/AUX, Audio Sistem, AUX, DVD Player

Opel Zafira Tourer Cosmo 2.0 CDTI

Viti 2012

i Doganuar.

Nr tel. 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00